Vítězná premiéra v podání třeboňských žen!

Zpestřením sobotního 3. ročníku „O pohár okresního předsedy“ turnaje žen v sálovém fotbalu byl v útulné soběslavské hale premiérový start třeboňských děvčat, které ho zároveň vyhrály, za nimi pak skončil loňský obhájce prvenství z Hradiště. Díky mohutnému povedenému závěrečnému finiši bral pohár za třetí místo celek Borovan. Nejlepší hráčku měl ve svých řadách vítězný tým /Aneta Svobodová/, nejlepší střelkyni Adéle Šturmové /Mokré/ stačilo k získání ceny až úctyhodných osm přesných zásahů. Povedený turnaj se obešel bez zranění, k čemuž přispěli všichni účastníci, za což jim patřilo při závěrečném vyhodnocení poděkování od organizátora a předsedy Českobudějovického svazu sálového fotbalu Luboše Zabilky.

ROZLOSOVÁNÍ

3. ročníku turnaje žen „O pohár okresního předsedy“

 

Účastníci turnaje:

1.      TJ Jiskra Třeboň

2.      JAFA Protivín

3.      TJ Calofrig Borovany       

4.      Sokol Jindřichův Hradec                   

5.      TJ Hradiště

6.      TJ Sokol Sezimovo Ústí

7.      TJ Mokré

Výsledky turnaje:

9,00  – 9,13         3-1    Borovany – Třeboň             0:3   

4´ – 0:1 – Svobodová, 5´ – 0:2 – Bártlová, 10´ – 0:3 – Svobodová  

CH: 1:1, R: Zabilka, Tůma

9,16  – 9,29         4-2    J. Hradec – Protivín             0:0

CH: 1:2, R: Granec, Zabilka

9,32  – 9,45         6-5    S. Ústí  – Hradiště           0:2

4´ – 0:1 – Jamburová, 7´ – 0:2 – Jamburová  

CH: 1:0, R:Granec, Tůma  

9,48 – 10,01        7-2    Mokré – Protivín             2:0

4´ – 1:0 – Šturmová, 12´ – 2:0 – Šturmová  

CH: 0:3, R: Zabilka, Tůma

10,04 – 10,17     1-4    Třeboň  – J. Hradec                  6:2

3´ – 1:0 – Svobodová, 4´ – 2:0 – Kešnerová, 7´ – 3:0 – Kešnerová, 10´ – 4:0 – Svobodová, 11´ – 4:1 – Lehejčková, 12´ – 5:1 – Kešnerová, 12´ – 5:2 – Šlapanská, 13´ – 6:2 – Bártlová   

CH: 2:0, R: Granec, Zabilka

10,20 – 10,33     5-7    Hradiště – Mokré               1:0

1´ – 1:0 – Jamburová  

CH: 1:0, R: Granec, Tůma

10,36 – 10,49     3-6    Borovany – S. Ústí               0:1   

4´ – 0:1 – Pěchová  

CH: 0:1, R: Zabilka, Tůma

10,52 – 11,05     5-2    Hradiště – Protivín             2:0

4´ – 1:0 – Mužíková, 6´ – 2:0 – Němečková  

CH: 2:1, R: Granec, Zabilka

11,08 – 11,21     7-4    Mokré  – J. Hradec                  5:0

4´ – 1:0 – Šturmová, 7´ – 2:0 – Šturmová, 9´ – 3:0 – Šturmová, 12´ – 4:0 –Hrabánková, 12´ – 5:0 – Šturmová   

CH: 1:1, R: Granec, Tůma

11,24 – 11,37     1-6    Třeboň  – S. Ústí               0:0   

CH: 0:0, R: Zabilka, Tůma

11,40 – 11,53     4-5    J. Hradec – Hradiště            1:3            

2´ – 0:1 – Němečková, 6´ – 1:1 – Hronová, 8´ – 1:2 – Sitterová, 13´ – 1:3 – Jamburová  

CH: 2:1, R: Granec, Zabilka

11,56 – 12,09     2-3    Protivín  – Borovany                  0:2

4´ – 0:1 – Michálková, 13´ – 0:2 – Jandová  

CH: 0:1, R: Granec, Tůma

12,12 – 12,25     6-7    S. Ústí    – Mokré               1:1

4´ – 1:0 – Marářová, 8´ – 1:1 – Kroutlová  

CH: 2:1, ŽK 0:1 (Kroutlová), R: Zabilka, Tůma

12,28 – 12,41     5-1    Hradiště  – Třeboň              2:2   

1´ – 0:1 – Kešnerová, 6´ – 1:1 – Jamburová, 9´ – 2:1 – Kálalová, 11´ – 2:2 – Bártlová   

CH: 0:1, R: Granec, Zabilka

12,44 – 12,57     2-6    Protivín  – S. Ústí               0:0  

CH: 0:0, R: Granec, Tůma

13,00 – 13,13     1-7    Třeboň – Mokré               4:1

2´ – 1:0 – Svobodová, 4´ – 1:1 – Šturmová, 6´ – 2:1 – Svobodová, 7´ – 3:1 – Stejskalová, 11´ – 4:1 – Čondlová   

CH: 3:1, ŽK 0:1 (Chaloupková), R: Zabilka, Tůma  

13,16 – 13,29     4-3    J. Hradec – Borovany                  0:2

3´ – 0:1 – Michálková, 11´ – 0:2 – Michálková  

CH: 0:2, R: Granec, Zabilka

13,32 – 13,45     2-1    Protivín – Třeboň              0:4   

7´ – 0:1 – Svobodová, 10´ – 0:2 – Kešnerová, 12´ – 0:3 – Čondlová, 13´ – 0:4 – Kešnerová   

CH: 1:1, R: Granec, Tůma  

13,48 – 14,01     3-5    Borovany – Hradiště            2:1            

5´ – 1:0 – Jandová, 6´ – 1:1 – Sitterová, 13´ – 2:1 – Jandová  

CH: 1:1, R: Zabilka, Tůma

14,01 – 14,14     6-4    S. Ústí   – J. Hradec                  2:0

1´ – 1:0 – Macková, 8´ – 2:0 – Šimáková  

CH: 1:1, R: Granec, Zabilka

14,17 – 14,31     7-3    Mokré – Borovany                   1:2

6´ – 0:1 – Jandová, 10´ – 0:2 – Hurdálková, 13´ – 1:2 – Šturmová  

CH: 1:0, R: Granec, Tůma

14,40 – vyhlášení výsledků

nejlepší hráčka: Aneta Svobodová (Třeboň)

střelkyně: Adéla Šturmová (Mokré) – 8 branek

Tabulka:

Třeboň Protivín Borovany J. Hradec Hradiště S. Ústí Mokré Skóre Body Pořadí
Třeboň ****** 4:0 3:0 6:2 2:2 0:0 4:1 19:5 14 1.
Protivín 0:4 ****** 0:2 0:0 0:2 0:0 0:2 0:10 2 6.
Borovany 0:3 2:0 ****** 2:0 2:1 0:1 2:1 8:6 12 3.
J. Hradec 2:6 0:0 0:2 ****** 1:3 0:2 0:5 3:18 1 7.
Hradiště 2:2 2:0 1:2 3:1 ****** 2:0 1:0 11:5 13 2.
S. Ústí 0:0 0:0 1:0 2:0 0:2 ****** 1:1 4:3 9 4.
Mokré 1:4 2:0 1:2 5:0 0:1 1:1 ****** 10:8 7 5.

https://cbssf.rajce.idnes.cz/Turnaj_zen_O_pohar_okresniho_predsedy_-_19.1.2019/