Suverénem v turnaji starších žáků českobudějovická Lokotka

Po turnaji dorostenců se uskutečnil 4. ročník „O pohár okresního předsedy“ v kategorii starších žáků, který bezkonkurenčně ovládla českobudějovická Lokomotiva, která v průběhu celého turnaje pouze jednou zaváhala v remízovémutkání s SK Rudolfov. Obhájila tak počtvrté v řadě prvenství, druhý skončil stejně jako v předchozích dvou ročnících tým SK Čtyři Dvory a bronz bral další českobudějovický celek z SKP, který měl ve svých řadách nejlepšího hráče Milana Vaniše. Nejlepším střelcem se po dramatickém rozstřelu stal Pavel Skupník z SK Čtyři Dvory.

Více naleznete v příslušné sekci, fotogalerii pak na:https://cbssf.rajce.idnes.cz/Turnaj_st._zaku_O_pohar_okresniho_predsedy_-_16.12.2018/

ROZLOSOVÁNÍ

4. ročníku turnaje st. žáků„O pohár okresního předsedy“

 

Účastníci turnaje:

skupina A:                                                skupina B:

SKP Č. Budějovice                               Lokomotiva Č. Budějovice

SK Čtyři Dvory                                      TJ Hradiště

Lokomotiva Veselí nad Lužnicí                   SK Rudolfov

SK Zliv                                                     SK Jankov

Výsledky:

8,00 – 8,17         SKP ČB – Zliv                             2:0

3´ – 1:0 – Konopa, 4´ – 2:0 – Mlčkovský

CH: 1:1, R: Kotásek

8,20 – 8,37         Čt. Dvory – Veselí               5:1

1´ – 1:0 – Skupník, 2´ – 2:0 – Skupník, 5´ – 3:0 – Skupník, 12´ – 4:0 – Skupník, 15´ – 5:0 – Knietel, 16´ – 5:1 – Macek

CH: 0:2, R: Kotásek

8,40 – 8,57         Loko ČB – Jankov             7:0

1´ – 1:0 – Kasper, 4´ – 2:0 – Pranevský, 5´ – 3:0 – Tomandl, 8´ – 4:0 – Pranevský, 9´ – 5:0 – Pranevský, 11´ – 6:0 – Tomandl, 14´ – 7:0 – Kostohryz   

CH: 0:1, R: Ovčáček

9,00  – 9,17        Hradiště – Rudolfov           1:3

2´ – 1:0 – Veselý, 6´ – 1:1 – Štolba, 7´ – 1:2 – Štolba, 13´ – 1:3 – Toman  

CH: 2:2, R: Ovčáček

9,20 – 9,37          Zliv -Čt. Dvory          0:1

8´ – 0:1 – Jirák

CH: 2:0, R: Kotásek

9,40 – 9,57          Veselí -SKP ČB            0:3

1´ – 0:1 – Čermák, 3´ – 0:2 – Konopa, 11´ – 0:3 – Tesař  

CH: 1:3, R: Zabilka

10,00 – 10,17     Jankov -Hradiště            1:2

13´ – 1:0 – J. Píša, 14´ – 1:1 – Třeštík, 15´ – 1:2 – Tischler  

CH: 2:0, R: Kotásek

10,20 – 10,37     Rudolfov -Loko ČB           2:2

9´ – 1:0 – Štěch, 11´ – 1:1 – Šimek, 11´ – 1:2 – Gutwirth, 12´ – 2:2 – Boček  

CH: 2:3, R: Ovčáček

10,40 – 10,57     SKP ČB – Čt. Dvory          2:2

1´ – 1:0 – Čermák, 2´ – 2:0 – Čermák, 5´ – 2:1 – Knietel, 15´ – 2:2 – Knietel  

CH: 2:4, R: Ovčáček

11,00 – 11,17     Veselí  – Zliv                    0:1

5´ – 0:1 – Fürst  

CH: 4:5, R: Ovčáček

11,20 – 11,37     Loko ČB  -Hradiště            7:0

2´ – 1:0 – Šimek, 3´ – 2:0 – Kostohryz, 4´ – 3:0 – Novák, 6´ – 4:0 – Šimek, 7´ – 5:0 – Kostohryz, 12´ – 6:0 – Kasper, 15´ – 7:0 – Pranevský  

CH: 2:0, R: Kotásek

11,40 – 11,57     Rudolfov  -Jankov             3:1

4´ – 1:0 – Boček, 5´ – 2:0 – Boček, 12´ – 3:0 – Štolba, 17´ – 3:1 – A. Píša  

CH: 0:0, R: Kotásek

12,00 – 12,17     Čt. Dvory  -Rudolfov (semifinále 1)     1:0

1´ – 1:0 – Skupník  

CH: 4:2, R: Ovčáček

12,20 – 12,37     SKP ČB -Loko ČB  (semifinále 2)     1:5

1´ – 0:1 – Gutwirth, 2´ – 0:2 – Pranevský, 5´ – 1:2 – Michálek, 5´ – 1:3 – Gutwirth, 7´ – 1:4 – Gutwirth, 7´ – 1:5 – Pranevský  

CH: 3:8, R: Ovčáček

12,40 – 12,57     Veselí  -Jankov    (o 7. – 8. místo)  1:1, PK 3:1

6´ – 0:1 – Návara, 10´ – 1:1 – Vaňková

CH: 1:0, R: Kotásek

13,00 – 13,17     Zliv -Hradiště  (o 5. – 6. místo)  3:0

4´ – 1:0 – Pechek, 13´ – 2:0 – Dráb, 14´ – 3:0 – Dráb  

CH: 2:2, R: Kotásek

13,20 – 13,37     Rudolfov -SKP ČB (o 3. – 4. místo)   0:4

1´ – 0:1 – Piskáček, 4´ – 0:2 – Čermák, 14´ – 0:3 – Tesař, 16´ – 0:4 – Čermák  

CH: 3:1, R: Ovčáček

13,40 – 13,57     Čt. Dvory -Loko ČB (finále)                 0:5

3´ – 0:1 – Tomandl, 5´ – 0:2 – Novák, 11´ – 0:3 – Hanetšlegr, 12´ – 0:4 – Tomandl, 15´ – 0:5 – Kasper  

CH: 2:0, R: Kotásek

14,00 – vyhlášení výsledků

nejlepší hráč: Milan Vaniš (SKP ČB)

střelec: Pavel Skupník (Čt. Dvory) – 5 branek

Tabulky:

  SKUPINA A :
SKP ČB Čt. Dvory Veselí Zliv skóre body Pořadí
SKP ČB ****** 2:2 3:0 2:0 7:2 7 2.
Čt. Dvory 2:2 ****** 5:1 1:0 8:3 7 1.
Veselí 0:3 1:5 ****** 0:1 1:9 0 4.
Zliv 0:2 0:1 1:0 ****** 1:3 3 3.
  SKUPINA B :
Loko ČB Hradiště Rudolfov Jankov skóre body Pořadí
Loko ČB ****** 7:0 2:2 7:0 16:2 7 1.
Hradiště 0:7 ****** 1:3 2:1 3:11 3 3.
Rudolfov 2:2 3:1 ****** 3:1 8.4 7 2.
Jankov 0:7 1:2 1:3 ****** 2:12 0 4.