2. okresní liga – výsledky

Soutěžní ročník 2018/2019

9. Turnaj sobota 2.3.2019, Hluboká

B-Cross – Archeus 3:2 (3:0)
Young Boys – Archeus 6:2 (3:1)
Žabovřesky – B-Cross 1:1 (1:1)
Young Boys – Demolice 5:3 (2:0)
Jávři – Žabovřesky 4:7 (2:3)
Izogarant – Demolice 2:2 (0:1)
Dachbest – Jávři 5:7 (1:3)
Izogarnat – Tex-Color „B“ 1:4 (1:2)
Černý Bez – Dachbest 12:5 (3:2)
Černý Bez – Tex-Color „B“ 3:10 (3:5)

8. Turnaj sobota 16.2.2019, Lišov

Demolice – B-Cross 5:0 kont.
Demolice – Jávři 6:4 (2:0)

G: Granov 4, Leština 2 – Šilha, Škarda, Koch, Mendlík

CH:4:3

R: Zloch, Kotásek

P:5:0, 5:1, 6:1, 6:4

B-Cross – Tex-Color „B“ 0:5 kont.
Archeus – Jávři 6:6 (3:3)

G: Kodada, Pacholík 2, Šauer, Beneda – Šilha, Škarda 2, Zimandl, Koch

CH: 1:6

R: Zloch, Granec

P: 0:2, 3:2, 3:3, 5:3, 5:4, 6:4, 6:6

Tex-Color „B“ – Young Boys 3:3 (2:1)

G: Křiváčel 2, Bašta – Sedláček, Macek, Průdek

CH:4:5

R: Zloch, Kotásek

P: 2:0, 2:3, 3:3

Žabovřesky – Archeus 5:3 (4:3)

G: Lošek, Šmejkal 2, Borovka – Šauer 2, Chmátal

CH: 3:3

R: Granec, Kotásek

P: 2:0, 2:3, 5:3

Young Boys – Černý Bez 4:6 (3:3)

G: Macek 2, Sedláček, Dušek – Tauber 5, Tyl

CH: 5:5

R: Zloch, Granec

P: 0:2, 1:2, 1:3, 4:3, 4:6

Dachbest – Žabovřesky 9:2 (3:2)

G: Syrovátka M. 7, Hanzal, Irmiš – Lošek, Tušl

CH:4:4

R: Zloch, Kotásek

P: 0:2, 9:2

Černý Bez – Izogarant 8:4 (3:3)

G: Tauber 5, Hubinger 2, Tyl – Vrba, Douda, Šedý, Eger

CH:0:3

R: Granec, Kotásek

P: 0:2, 1:2, 1:3, 5:3, 5:4, 8:4

Izogarnat – Dachbest 2:7 (1:5)

G:Vrba, Douda – Syrovátka M. 3, Dvořák 2, Hanzal, Irmiš

CH:1:2

R: Zloch, Granec

P:0:2, 1:2, 1:7, 2:7

7. Turnaj neděle 10.2.2019, Hrdějovice

Young Boys – Dachbest 7:9 (4:5)

G: Bujnovský 4, Koňarik 2, Žák – Syrovátka 5, Hanzal, Brousek 2

CH: 6:5

R: Novotný, Škuthan

P: 0:2, 1:2, 1:4, 3:4, 3:5, 6:5, 6:6, 7:6, 7:9

Dachbest – Archeus 8:7 (4:5)

G:Syrovátka M., Hanzal 3, Syrovátka J. 2 – Šauer, Malák 2, Beneda, Chmátal, Pacholík

CH: 4:2

R: Novotný, Zabilka

ŽK: Dvořák (Dachbest)

P: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:5, 4:5, 4:6, 8:6, 8:7

Izogarant – Young Boys 2:7 (1:3)

G:Mareš 2 – Kaše 3, Bujnovský, Koňarík 2

CH: 2:2

R: Škuthan, Zabilka

P: 0:3, 1:3, 1:6, 2:6, 2:7

Archeus – Demolice 2:5 (2:2)

G: Beneda, Chmátal – Troup, Janeček 2, Hanzlík

CH: 0:0

R: Novotný, Škuthan

P: 0:2, 2:2, 2:5

B-Cross – Izogarant 3:2 (1:1)

G: Daniel, Stolarik, Kodras – Mareš, Bouda

CH:4:5

ŽK: Daniel (B-Cross)

R: Novotný, Zabilka

P: 0:1, 3:1, 3:2

Demolice – Žabovřesky 6:4 (5:1)

G: Janeček 3, Hanzlík 2, Kropík – Šmejkal, Tušl, Mauer, Formánek

CH:6:3

R: Škuthan, Zabilka

P:1:0, 1:1, 5:1, 5:4, 6:4

Černý Bez – B-Cross 3:4 (1:3)

G: Baloun, Tauber, Štumbauer – Vaniš 3, Valut

CH: 5:4

R: Novotný, Škuthan

ŽK: Kothánek, Tauber (Černý Bez)

P: 0:2, 1:2, 1:4, 3:4

Žabovřesky – Tex-Color 4:5 (3:3)

G: Tušl, Formánek, Smejkal, Borovička – Křiváček, Tuscher 2, Benkovský

CH: 6:2

R: Novotný, Zabilka

P: 0:2, 2:2, 2:3, 4:3, 4:5

Jávři – Černý Bez 5:5 (3:4)

G: Zimandl 2, Škarda, Trnka, Koch – Štumbauer 3, Kališ, Tauber

CH: 3:3

R: Škuthan, Zabilka

P: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5, 5:5

Tex-Color – Jávři 8:4 (4:2)

G: Křiváček 3, Strnad, Tuscher 2, Benkovský – Novák T. 2, Šilha, Škarda

CH: 0:1

R: Novotný, Škuthan

P: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 7:3, 7:4, 8:4

6. Turnaj neděle 3.2.2019, Hluboká

Jávři – Young Boys 6:5 (4:2)

G: Škarda, Martinec, Dolejšek 2 – Bujnovský 3, Macek, Koňarík

CH:9:2

ŽK: Novák, Martinec (Jávři) – Jódl (Young Boys)

R: Zabilka, Leiš

P:2:0, 2:1, 4:1, 4:3, 5:3, 5:4, 6:4, 6:5

Izogarant – Jávři 1:2 (0:1)

G: Eger – Martinec 2

CH:2:2

R: Zabilka, Zloch

P:2:0, 2:1

Young Boys – B-Cross 5:0 kont.
Žabovřesky – Izogarant  11:2 (4:1)

G: Tušl 4, Borovka 3, Horský, Honner, Lošek, Klíma – Kaša, Tudosie

CH:3:4

R: Leiš, Zloch

P:2:0, 2:1, 6:1, 6:2, 11:2

B-Cross – Dachbest 0:5 kont.
Černý Bez – Žabovřesky 1:4 (0:2)

G:Rottner – Lošek, Borovka, Horský, Stejskal

CH:2:5

R: Zabilka, Leiš

P: 0:4, 1:4

Dachbest – Demolice 5:0 kont.
Archeus – Černý Bez 3:4 (2:3)

G: Pacholík 2, Malál – Štumbauer 2, Tyl, Tauber

CH: 6:5

R: Zabilka, Zloch

P: 0:2, 2:2, 2:4, 3:4

Demolice – Tex-Color „B“ 0:5 kont.
Tex-Color „B“ – Archeus 4:3 (0:2)

G: Křiváček 2, Horák, Bašta – Beneda, Kodada, Pacholík

CH:6:4

R: Leiš, Zloch

P: 0:2, 4:2, 4:3

5. Turnaj Neděle 20.1.2019, Lišov

Dachbest – Tex-Color „B“ 3:5 (1:1)

G: Syrovátka, Dvořák, Smolen – Frühauf, Křiváček 2, Le

CH:3:1

R: Kollmann, Zloch

P: 0:1, 1:1, 1:5, 3:5

Jávři – Dachbest 4:8 (1:5)

G: Martinec 2, Zimandl, Janoušek – Syrovátka M. 5, Syrovátka J., Zachara, Dvořák

CH: 5:3

R: Kollmann, Novotný

P:0:4, 1:4, 1:8, 4:8

Tex-Color „B“ – Černý Bez 10:1 (4:0)

G: Křiváček, Frühauf, Rein 3, Benkovský – Tauber

CH:5:5

R: Zloch, Novotný

P: 10:0, 10:1

B-Cross – Jávři 4:10 (2:6)

G: Škarda 4, Zimandl 2, Janoušek, Šilha, Novák, Martinec – Pokorný, Trapl, Deniel 2

CH: 2:6

MK: Pokorný, Vacl – Gregor

R: Kollmann, Zloch

P:1:0, 1:4, 2:4, 2:6, 4:6, 4:10

Černý Bez – Demolice 7:3 (2:2)

G:Tauber, Tyl 2, Lohonka, Štumbauer, Baloun – Janeček, Troup, Holí

CH:9:2

R: Kollmann, Novotný

P: 2:0, 2:2, 4:2, 4:3, 7:3

B-Cross – Žabovřesky 1:10 (0:4)

G: Daniel – Tušl 3, Horský 2, Klíma, Borovka, Jirkovský, Bürger, Lošek

CH: 1:3

R: Zloch, Novotný

P:0:6,1:6, 1:10

Demolice – Izogarant 3:5 (2:3)

G: Janeček 2, Hanzlík – Tudosie 3, Šerý 2

CH: 1:4

R: Kollmann, Zloch

P:0:1, 1:1,1:3, 2:3, 2:5, 3:5

Young Boys – Žabovřesky 1:5 (1:3)

G: Sedláček – Lošek, Tušl, Bürger, Jirkovský, Klíma

CH:5:3

ŽK: Kaše (Young Boys)

R: Kollmann, Novotný

P:0:1, 1:1, 1:5

Izogarant – Archeus 5:7 (3:3)

G:Tudosie 3, Kaša, Eger – Kodada, Pacholík 2, Chmátal, Šauer, Malák

CH:0:4

R: Zloch, Novotný

P: 2:0, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:7, 5:7

Archeus – Young Boys 6:8 (3:4)

G:Kodada 2, Malák, Pacholík, Chmátal, Šauer – Bujnovský, Sedláček, Jodl 2, Kaše, Dušek

CH: 7:4

ŽK: Bujnovský (Young Boys)

R: Kollmann, Zloch

P:1:0, 1:1, 2:1, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5, 5:5, 5:6, 6:6, 6:8

4. Turnaj Sobota 12.1.2019, Hluboká

Žabovřesky – Dachbest 5:7 (0:3)

G: Klíma 2, Formánek, Šimandl, Jirkovský – Dvořák 3, Hanzal, Rytíř, Syrovátka

CH: 4:1

R: Novotný, Leiš

P: 0:5, 3:5, 3:6, 5:6, 5:7

Žabovřesky – Jávři 8:3 (2:3)

G: Vašíček, Klíma 2, Hála, Formánek, Tušl, Jirkovský – Šilha, Škarda, Zimandl

CH:4:3

R: Leiš, Zabilka

P:1:0, 1:1, 2:1, 2:3, 8:3

Dachbest – Černý Bez 10:5 (6:1)

G: Syrovátka, Rytíř 3, Dvořák, Hanzal 2 – Tauber, Rotter 2, Štumbauer

CH: 3:1

ŽK: Vaňas (Černý Bez)

R: Novotný, Zabilka

P: 2:0, 2:1, 7:1, 7:3, 8:3, 9:3, 9:5, 10:5

Jávři – Archeus 8:2 (5:1)

G: Zimandl, Škarda, Koch 2, Šilha, Mendlík – Chmátal

CH:4:4

R: Novotný, Leiš

P:0:1,8:1,8:2

Izogarant – Černý Bez 7:4 (3:4)

G: Kaša, Douda, Vrba 2, Šerý –Tauber 2, Štumbauer, Tyl

CH: 6:3

R: Leiš, Zabilka

P: 0:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 7:4

Archeus – B-Cross 5:3 (2:2)

G: Chmátal 2, Šauer, Beneda, Kodada – Kurali, Stolarik, Kodras

CH:2:3

R: Novotný, Zabilka

P:2:0, 2:2, 4:2, 4:3, 5:3

Tex-Color – Izogarant 12:0 (8:0)

G: Stranad, Tuscher 3, Křiváček, Rein 2, Horák, Benkovský

CH:0:2

R: Novotný, Leiš

P:12:0

B-Cross – Demolice 5:7 (1:4)

G: Pokorný 3, Havelka, Kodras – Leština 3, Troup 2, Granov, Dalipi

CH: 4:0

R: Leiš, Zabilka

P: 0:2, 1:2, 1:4, 2:4, 2:5, 3:5, 3:6, 4:6, 5:6, 5:7

Young Boys – Tex-Color 7:7 (3:2)

G:Sedláček 3, Bujnovský 2, Kaše, Koňarik – Křiváček 3, Strnad, Sulek, Tusher, Strnad

CH:6:4

R: Novotný, Zabilka

P:1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:6, 6:6, 6:7, 7:7

Demolice – Young Boys 8:7 (2:2)

G: Granov 4, Dalipi, Leština 2 – Sedláček, Koňarik, Žák 2, Bujnovský

CH: 3:8

R: Novotný, Leiš

P:1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 4:2, 4:3, 5:3, 5:6, 6:6, 6:7, 8:7

3. Turnaj Neděle 16.12.2018, VŠZ

Černý Bez – Young Boys 8:6 (4:3)

G: Tyl 3, Tauber 2, Štumbauer, Tancer, Vaňas – Bujnovský 4, Macek, Dušek

CH:3:4

ŽK: Vaňas (Černý Bez)

R: Novotný, Mertl

P:  0:1, 1:1, 1:2, 4:2, 4:4, 6:4, 6:5, 8:5, 8:6

B-Cross – Černý Bez 4:10 (2:3)

G: Vaniš 2, Pokorný, Stolařík – Tauber 5, Štumbauer 2, Rottner, Baloun, Vaňas

CH:3:4

ŽK: Vaňas (Černý Bez), Vacl (B-Cross)

R: Mertl, Škuthan

P: 1:0, 1:1, 1:2, 2:2, 2:4, 3:4, 3:5, 4:5, 4:10

Young Boys – Izogarant 8:2 (4:0)

G: Koňarík 3, Macek, Dušek 2, Bujnovský – Douda, Kaša

CH:1:2

R: Novotný, Škuthan

P:  4:0, 4:1, 8:1, 8:2

Tex-Color – B-Cross 7:2 (3:1)

G:Bašta 4, Benkovský, Strnad, Horák – Vaniš 2

CH: 3:1

R: Novotný, Mertl

P:  2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 7:2

Dachbest – Izogarant 5:4 (3:1)

G:Syrovátka M. 4, Syrovátka J. – Bašta, Veger 2

CH: 7:8

R: Novotný, Škuthan

P:  3:0, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4

Jávři – Tex-Color 6:8 (2:3)

G: Koch 3, Škarda, Martinec, Zimandl – Bašta, Tuschler, Strnad 2, Horák, Benkovský

CH:7:3

R: Novotný, Škuthan

P:  0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:5, 5:5, 5:7, 6:7, 6:8

Archeus – Dachbest 5:9 (2:5)

G: Kodada 2, Šauer, Adamovský, Beneda – Syrovátka M. 4, Dvořák 2, Smolen, Hanzal, Rytíř

CH: 4:1

R: Mertl, Škuthan

P: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:6, 4:6, 4:8, 5:8, 5:9

Demolice – Jávři 8:5 (5:2)

G: Granov 5, Hanzlík 2, Janeček – Zimandl 2, Škarda, Martinec, Dolejšek

CH: 3:6

ŽK: Koch (Jávři)

R: Novotný, Mertl

P:  0:1, 2:1, 2:2, 5:2, 5:5, 8:5

Archeus – Žabovřesky 4:2 (2:2)

G: Chmátal 2, Kodada, Adamovský – Lošek, Bűrger

CH:6:6

R: Novotný, Škuthan

ŽK: Borovka (Žabovřesky)

P:  1:0, 1:2, 4:2

Žabovřesky – Demolice 5:2 (3:2)

G:Bűrger 2, Lošek, KLíma, Tušl – Granov 4, Janeček

CH:9:4

ŽK: Klíma (Žabobřesky)

R: Mertl, Škuthan

P:  0:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3, 5:5

2.Turnaj 2. OL 9.12.2018, VŠZ

Archeus – Tex-Color 5:6 (2:4)

G: Chmátal 3, Kodada, Malák – Křiváček 3, Frühauf 2, Kisvetr

F:5:2

R: Škuthan, Granec

P:1:0, 1:3, 2:3, 2:5, 5:5, 5:6

Tex-Color – Žabovřesky 5:0 kont.
Demolice – Archeus 4:3 (2:3)

G:Troup 2, Granov, Hanzlík – Kodada 3

F: 3:3

R: Škuthan, Zloch

P: 0:3, 4:3

Žabovřesky – Černý Bez 5:2 (2:0)

G: Bürger 2, Honner, Horský, Šmejkal – Tyl, Kothánek

F: 6:3

R: Škuthan, Granec

P:3:0 3:1, 4:1, 4:2, 5:2

ŽK: Klíma (Žabovřesky)

Demolice – Dachbest 5:2 (1:1)

G: Granov 2, Dalipi, Janeček, Troup – Syrovátka, Irmiš

F:3:7

R: Granec, Zloch

P: 0:1, 1:1, 1:2, 5:2

Černý Bez – Jávři 2:3 (1:1)

G: Baloun, Vaňas – Koch 2, Vazač

F: 6:8

R: Škuthan, Zloch

P:1:0, 1:1, 2:1, 2:3

Dachbest – Young Boys 4:7 (1:2)

G:Syrovátka 3, Hanzal – Průdek 4, Macek 2, Bujnovský

F: 4:2

R: Škuthan, Granec

P: 0:2, 1:2, 1:5, 4:5, 4:7

Jávři – Izogarant 5:6 (2:3)

G: Koch, Vazač 2, Škarda – Egrt 2, Kaša, Vrba, Douda, Mareš

F: 4:2

R: Granec, Zloch

P: 1:0, 1:2, 3:2, 3:4, 4:4, 4:6, 5:6

B-Cross – Young Boys 3:4 (2:2)

G: Novotný 3 – Bujnovský 2, Průdek, Macek

F: 5:2

R: Škuthan, Zloch

P:0:1, 2:1, 2:4, 3:4

Izogarant – B-Cross 4:7 (2:4)

G: Vrba 2, Douda, Mareš – Novotný 3, Trapl 2, Havelka, Pokorný

F:4:2

R: Škuthan, Granec, Zloch

ŽK: Borovka (Izogarant)

P:1:0, 1:1, 1:2, 2:2, 2:4, 4:4, 4:7


1. Turnaj 24.11.2018, Hluboká

Tex-Color – Demolice 7:7 (4:5)

G: Frühauf, Horák 2, Tuschler, Benkovský, Bašta – Granov, Janeček 2, Hanzlík, Leština, Holý

P: 0:1, 2:1, 2:5, 4:5, 4:6, 5:6, 6:6, 7:6, 7:7

F: 5:8

R: Granec, Zloch

Demolice – Černý Bez 9:7 (6:1)

G:Granov, Leština 3, Janeček 2, Hanzlík – Kališ, Štumbauer, Tabuer 2, Vaňas

P: 0:1, 1:1, 1:7, 2:7, 2:8, 3:8, 3:9, 7:9

F:6:6

R: Granec, Leiš

Tex-Color – Dachbest 8:5 (4:1)

G: Bašta 4, Frühauf 2, Benkovský, Tuschler – Hanzal 3, Dvořák 2

P:1:0, 1:1, 5:1, 5:4, 8:4, 8:5

F: 1:3

R: Zloch, Leiš

Černý Bez – Archeus 6:2 (2:1)

G: Štumbauer, Taber, Tancer, Baloun, Turčan, Vaňas – Beneda, Pacholík

P: 1:0, 1:1, 5:1, 5:2, 6:2

F: 8:6

R: Granec, Zloch

Dachbest – B-Cross 1:9 (0:6)

G: Irmiš – Mráz 3, Novotný, Havelka 2, Daniel , Pokorný

P: 0:7, 1:7, 1:9

F: 2:4

R: Granec, Leiš

Archeus – Izogarant 2:1 (0:1)

G: Beneda, Kodada – Vrba

P:0:1, 1:1, 2:1

F:1:3

R: Zloch, Leiš

Jávři – B-Cross 4:4 (1:2)

G: Novák, Martinec, Koch, Škarda – Daniel 2, Mráz, Havelka

P: 0:2, 1:2, 1:3, 4:3, 4:4

F: 7:9

R: Granec, Zloch

Izogarant – Žabovřesky 1:5 (0:3)

G: Tudosie – Tušl 2, Formánek, Lošek, Jirkovský

P: 0:3, 1:3, 1:5

F: 1:3

R: Granec, Leiš

Young Boys – Jávři 5:2 (4:0)

G: Kaše 2, Koňarík, Bujnovský, Žák – Škarda, Mendlík

P:4:0, 4:1, 5:1, 5:2

F: 6:4

R: Zloch, Leiš

Žabovřesky – Young Boys 1:3 (0:1)

G: Lošek – Bujnovský 2, Sedláček

P:0:3, 1:3

F: 5:3

R: Granec, Zloch