1. okresní liga – výsledky

Soutěžní ročník 2018/2019

Finále Play off:

Suchá Voda – Leges 6:6 (4:3)

Leges – Suchá Voda 6:14 (2:8)

O třetí místo:

Trhové Sviny – Dokov 4:1 (2:0)

Semifinále Play off:

Suchá Voda – Dokov 1:0 (1:0)

G: Janoušek

CH: 5:3

R: Leiš, Škuthan

P: 1:0

Dokov – Suchá Voda 3:5 (2:2)

G: Carda, Burda, Zimandl – Djurov N. 3, Candra, Khalil

CH: 4:3

R: Leiš, Škuthan

P: 1:0, 1:2, 2:2, 2:4, 3:4, 3:5

Postupuje Suchá Voda
Leges – Trhové Sviny – nehráno postupuje Leges

Play out:

Adamov „B“ – ZSO 4:5 (4:2)

G: Říha, Hlavatý, Žoček, Vávra – Procházka 3, Klíma, Kálal

CH: 5:3

R: Leiš, Škuthan

P: 4:0, 4:5

ZSO – Adamov „B“ 1:5 (1:3)

G: Vondroušek – Vávra 2, Jeremiáš, Říha, Hlavatý

CH: 3:5

R: Leiš, Škuthan

P: 0:3, 1:3, 1:5

Play off:

Lazy Leathers „B“ – Dokov 7:5 (6:0)

G: Franěk 2, Niedl, Pomeje, Kovačičín, Kaše, Staněk – Dvořák, Rudolf, Carda, Mrkvička, Hrubý

CH:1:6

ŽK: Mrkvička (Dokov)

R: Zloch, Novotný

P: 6:0, 6:5, 7:5

Profi FP – Trhové Sviny 0:10 (0:4)

G: Bahenský, Horelica, Fencl, Brůha, Kolář 2

CH: 4:5

R: Zloch, Zabilka

P:0:10

Dokov – Lazy Leathers „B“ 5:2 (3:1)

G: Mrkvička 3, Carda, Hrubý – Franěk, Kaše

CH: 3:2

R: Novotný, Zabilka

P: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 5:2

Postupuje Dokov

Trhové Sviny – Profi FP Nehráno

Postupují Trhové Sviny

7. turnaj, sobota 2. Února, Hrdějovice

Dokov – Adamov „B“ 6:1 (2:0)

G: Mrkvička 4, Zimandl 2 – Říha

ŽK: Říha (Adamov“B“)

CH:3:1

R: Škuthan, Kotásek

P:2:0, 2:1, 6:1

Adamov „B“ – ZSO 3:9 (2:5)

G: Hric D. 3 – Kálal 4, Procházka, Kučera 2, Klíma

CH: 5:2

R: Škuthan, Zloch

P:1:0, 1:1, 2:1, 2:8, 3:8, 3:9

Profi FP- Dokov 1:4 (0:2)

G: Janoušek – Hrubý 2, Dvořák, Mrkvička

CH: 1:0

R: Kotásek, Zloch

P: 0:4, 1:4

ZSO –Suchá Voda 5:0 kont.
Leges – Profi FP 5:0 kont.
Suchá Voda – Lazy Leathers „B“ 0:5 kont.
Trhové Sviny – Leges 10:5 (4:3)

G:Hruška 5, Horelica, Brůha D. 2, Bahenský – Bez 3, Kadlec 2

CH: 8:2

R: Škuthan, Kotásek

P: 4:0, 4:3, 6:3, 6:4, 7:4, 7:5, 10:5

Lazy Leathers – Trhové Sviny 1:12 (0:6)

G: Šindelář – Hruška 4, Bahenský, Horelica 3, Fencl, Brůha D.

CH: 1:5

ŽK: Šindelář (Lazy Leathers „B“)

R: Škuthan, Kotásek

P: 0:10, 1:10, 1:12

6.turnaj, sobota 26. Ledna, Hrdějovice

Lazy Leathers „B“ – Profi FP 3:7 (2:3)

G: Kaše, Šindelář, Záveský – Průcha 3, Stropek 2, Kubata, Kopecký

CH:2:7

R: Zabilka, Mertl

P: 0:1, 2:1, 2:4, 3:4, 3:7

Profi FP – Trhové Sviny 8:4 (4:3)

G: Stropek, Kopecký 2, Koranda, Kříž, Průcha, Kubata – Bahenský 2, Lenk, Buřič

CH:1:8

R: Zabilka, Mertl

P:1:0, 1:1, 3:1. 3:2, 4:2, 4:3, 8:3, 8:4

Lazy Leathers – Adamov „B“ 4:2 (2:0)

G: Niedl 2, Záveský, Staněk – Sládek, Tyrpák

CH:1:3

R: Novotný, Zabilka

P:2:0,2:1,3:1,3:2,4:2

Trhové Sviny – Dokov 1:2 (1:1)

G: Fabián – Dolejšek, Mrkvička

CH: 3:1

ŽK: Lenk (Tr. Sviny)

R: Novotný, Mertl

P: 0:1, 1:1, 1:2

Adamov „B“ – Suchá Voda 4:9 (0:7)

G: Hajný 2, Sládek, Hlavatý – Djurov M. 3, Djurov N., Rossmann 2, Starka, Candra

CH:4:8

R: Zabilka, Mertl

P: 0:7, 1:7, 1:9, 4:9

Dokov – ZSO 4:3 (3:0)

G: Mrkvička 3, Hrubý – Trnka, Klíma, Kučera

CH: 3:1

R: Novotný, Zabilka

P: 3:0, 3:2, 4:2, 4:3

Suchá Voda – Leges 6:5 (1:4)

G: Djurov M. 5, Frolík – Fencl 2, Bez, Winkler, Kadlec

CH:8:4

ŽK: Bez (Leges)

R: Novotný, Mertl

P: 1:0, 1:4, 5:4, 5:5, 6:5

ZSO – Leges 4:10 (0:4)

G: Trnka 2, Kučera, Pořádek – Winkler 5, Kadlec 3, Bez, Fencl

CH: 3:4

ŽK: Kadlec (Leges)

R: Novotný, Mertl

P: 0:5,1:5,1:7,2:7, 2:8, 3:8, 3:9, 4:9, 4:10

5. Turnaj sobota 19. Ledna, Hluboká

ZSO – Lazy Leathers „B“ 2:4 (1:1)

G: Klíma, Vejskrab – Záveský, Kaše, Pomeje, Šindelář

CH:5:2

R:Škuthan, Kotásek

P:0:1, 2:1,2:4

ZSO – Profi FP 3:5 (2:3)

G: Vondroušek, Klíma, Kálal – Průcha 2, Týnavský, Janoušek, Kopecký

CH: 3:7

ŽK: Vondroušek, Sýkora – Čáp, Janoušek

R:Škuthan, Zloch

P: 2:0, 2:5, 3:5

Lazy Leathers „B“ – Leges 3:7 (0:3)

G: Záveský, Nevosad, Šindelář – Kadlec 3, Hála 2, Bez, Dudák

CH: 1:5

R:Kotásek, Zloch

P: 0:3, 1:3, 1:4, 2:4, 2:5, 3:5, 3:7

Profi FP – Adamov „B“ 5:3 (3:2)

G: Průcha 2, Janoušek, Kopecký, Kubata – Zoček 2, Říha

CH:5:6

R:Škuthan, Kotásek

P: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 5:3

Leges – Dokov 2:4 (1:2)

G: Hála, Bez – Hrubý 3, Burda

CH:4:5

R:Škuthan, Zloch

P: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:4

Adamov „B“ – Trhové Sviny 0:4 (0:1)

G: Horelica 2, Hruška, Fencl

CH:0:4

R:Kotásek, Zloch

P:0:4

4. turnaj, sobota 5. Ledna Lišov (předehrávka) a neděle 6. ledna 2019 VŠZ

Dokov – Suchá Voda 4:7 (0:4)

G: Dvořák, Rudolf, Škarda, Hrubý – Nechuta 3, Starka, Djurov N., Rossmann, Zourek

CH:0:2

R:Škuthan, Ovčáček

P:0:4,2:4,2:5, 4:5, 4:7

Suchá Voda – Trhové Sviny 8:4 (4:2)

G: Nechuta, Djurov N., Rossmann 2, Starka, Zourek – Bahenský, Horelice, Picek, Fencl

CH:7:7

R:Ovčáček, Zloch

P:0:2 8:2, 8:4

Adamov „B“ – Leges 6:5 (2:3)

G:Říha, Sládek 2, Vávra, Tyrpák – Fencl, Bez 2, Stránský

CH:4:4

R: Kollmann, Zloch

P: 0:1, 2:1, 2:3, 3:3, 3:4, 6:4, 6:5

Leges – ZSO 6:3 (1:2)

G: Kadlec, Fošum, Fencl, Bez, Winkler, Vajgel – Procházka 2, Trnka

CH: 6:7

R: Kollmann, Granec

P:0:1, 1:1, 1:2, 6:2, 6:3

Suchá Voda – Adamov „B“ 4:1 (2:0)

G:Ayeb 2, Starka, Nechuta – Jeremiáš

CH:8:6

R:  Granec, Zloch

P: 2:0, 2:1, 4:1

Trhové Sviny – ZSO 6:2 (3:2)

G: Horelica 3, Brůha 2, Hruška – Janderka, Vlček

CH:6:4

R: Kollmann, Zloch

P:2:0, 2:2, 6:2

Profi FP – Suchá Voda 6:8 (4:3)

G: Kopecký, Janoušek 2, Nedvěd P., Kříž – Rossman 4, Djurov N. 3, Ayeb

CH:7:4

ŽK: Stropek (Profi FP)

R: Kollmann, Granec

P:1:0, 1:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4, 5:8,6:8

Trhové Sviny – Komi CB „B“ 5:7 (2:5)

G:Brůha, Buřič, Horelica, Fencl, Hruška – Nevosad, Franěk 2, Kaše, Maruška, Sahan

CH:4:4

ŽK: Fencl (Trhové Sviny)

R: Granec, Zloch

P:0:5, 2:5, 2:6, 4:6, 4:7, 5:7

Dokov – Profi FP 3:2 (1:1)

G:Rudolf, Mrkvička, Hrubý – Nedvěd P., Kopecký

CH: 1:0

R: Kollmann, Zloch

P: 0:1,2:1, 2:2, 3:2

Komi CB „B“ – Dokov 2:3 (1:3)

G:Šindelář, Maruška – Zimandl, Rudolf, Mrkvička

CH:2:4

R: Kollmann, Granec

P:1:0, 1:3, 2:3

3. Turnaj 8.12.2018, Hluboká

Suchá Voda – ZSO 5:2 (1:2)

G: Rossmann 2, Starka, Kamiš, Djurov N. – Procházka, Vlček

F:6:6

R:Novotný, Zloch, Ovčáček

P:1:0, 1:2, 5:2

Leges – Suchá Voda 4:6 (1:3)

G:Kadlec 2, Fencl, Stráský – Djurov N., Djurov M. 2, Starka, Nechuta

F:9:7

R:Novotný, Ovčáček

P:0:3, 1:3. 1:4, 3:4, 3:5, 4:5, 4:6

ZSO – Dokov 6:4 (5:2)

G: Procházka, Vlček 2, Klíma, Vejskrab – Dvořák 2, Weinreb, Vazač

F:7:1

R:Zloch, Ovčáček

P:1:0, 1:1, 5:1, 5:3, 6:3, 6:4

Profi FP – Leges 4:8 (0:3)

G: Nedvěd P., Nedvěd Vl., Stropek, Kopecký – Hála 3, Fencl 2, Bez, Kadlec, Stránský

F:7:3

R:Novotný, Zloch

P:0:4, 1:4, 1:5, 2:5, 3:5,3:7, 4:7, 4:8

Dokov – Trhové Sviny 3:6 (2:2)

G: Hrubý, Carda, Rudolf – Lenk 3, Fencl 2, Horelica

F:3:0

R:Novotný, Ovčáček

P:1:0, 1:1, 2:1, 2:4, 3:4, 3:6

Profi FP – Komi CB B 5:1 (1:1)

G:Kopecký 2, Nedvěd Vl., Stropek, Koranda – Šindelář J.

F:3:1

R:Zloch, Ovčáček

P:1:0, 1:1, 5:1

Trhové Sviny – Adamov B 5:3 (1:2)

G: Horelica 3, Lenk 2 – Tyrpák 2, Hlavatý

F:2:5

R:Novotný, Zloch

P: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 5:3

Adamov B – Komi CB B 7:5 (6:3)

G: Hlavatý, Sládek 2, Říha, Vávra, Osmani – Kaše 3, Šindelář, Vojč

F:6:3

R:Novotný, Zloch, Ovčáček

P:4:0, 4:1, 5:1, 5:3, 6:3, 6:4, 7:4, 7:5

2. Turnaj 1. OL 25.11. 2018 Lišov

Leges – Trhové Sviny 8:2 (3:1)

G:Kadlec, Winkler 2, Kramář, Stránský, Vajgel, Bez – Lenk, Buřič

F:2:2

R: Zloch, Kotásek

P: 0:1, 8:1, 8:2

Trhové Sviny – Profi FP 9:7 (2:5)

G:Fencl 4, Horelica, Brůha 2, Hruška – Stropek, Melichar 2, Svoboda, Janoušek, Jeřábek

F:7:1

R: Zloch, Novotný

P:1:0, 1:5, 3:5,3:6, 5:6, 5:7, 9:7

Leges – Komi CB 2:5 (2:1)

G:Dudák, Vajgel – Niedl 2, Kaše, Kovačičín, Nevosad

F:7:2

R: Kotásek, Novotný

P:2:0,2:5

ŽK: Vojč

Profi FP – ZSO 5:4 (4:3)

G: Melichar 2, Stropek, Nedvěd Vl. Nedvěd P. – Klíma 2, Procházka, Janderka

F:4:6

R: Zloch, Kotásek

P:0:1, 3:1, 3:2,4:2,4:3, 5:3, 5:4

Komi CB – Suchá Voda 2:1 (1:1)

G: Niedl 2-Khalil

F:8:12

R: Zloch, Novotný

P: 1:0, 1:1, 2:1

ŽK: Vojč 2 (Komi)

MK: Vojč (Komi)

ZSO – Adamov 3:3 (1:0)

G: Trnka, Procházka, Janderka – Říha 2, Vávra

F: 6:7

R: Zloch, Kotásek

P:1:0, 1:2,2:2,2:3,3:3

Suchá Voda – Dokov 6:5 (4:1)

G:Djurov N. 3, Nechuta, Khalil, Rossmann – Burda 3, Dolejšek 2

F:1:6

R: Kotásek, Novotný

P: 2:0, 2:1, 4:1, 4:3, 5:3, 5:4, 6:4, 6:5

ŽK: Rossmann (Suchá Voda)

Adamov – Dokov 4:1 (2:1)

G: Říha, Vávra, Jeremiáš, Žáček-Dolejšek

F:2:1

R: Zloch, Novotný

P:2:0, 2:1, 4:1

1. Turnaj 1. OL 18.11.2018 VŠZ

Komi CB – ZSO 6:2 (4:2)

G: Kaše 2, Kovačičín, Šindelář, Sahan, Nevosad – Trnka, Vejskrab

CH: 2:4

Průběh:2:0, 2:1,4:1,4:2,6:2

R: Ovčáček, Škuthan

Dokov – Komi CB B 7:1 (3:0)

G:Dvořák 3, Dolejšek 2, Trost, Burda – Novsad

CH:5:3

Průběh: 5:0, 5:1, 7:1

R: Ovčáček, Škuthan

ZSO – T. Sviny 5:7 (2:2)

G: Vejskrab 2, Procházka, Klíma, Trnka – Horelice, Němec, Lenk 2, Bahenský

CH:3:8

Průběh: 1:0,1:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:7, 5:7

R: Ovčáček, Kolmann

Dokov – Leges 4:7 (0:3)

G:Rudolf, Dolejšek, Burda, Řežáb – Winkler, Bez 2, Vajgel, Fošum , Kadlec

CH:2:5

Průběh:0:3,2:3,2:6,4:6, 4:7

R: Kolmann, Škuthan

T.Sviny – Suchá Voda 5:8 (2:5)

G: Lenk 3, Bahenský, Fenc – Štěpánek, Djurov N., Nechuta 2, Starka, Rossmann

CH:7:8

Průběh:1:0, 1:1, 2:1, 2:5, 4:5, 4:6, 4:7, 5:7, 5:8

R: Ovčáček, Škuthan

Leges – Adamov B 11:3 (4:2)

G: Kadlec 4, Bez 3, Kramář 2, Fošum, Winkler – Jeremiáš 2, Sládek

CH: 2:4

Průběh: 1:0, 1:1,2:1, 2:2, 9:2, 9:3, 11:3

R: Ovčáček, Kolmann

Suchá Voda – Profi FP 10:3 (5:1)

G: Nechuta 3, Djurov N.2, Rossman, Zourek, Štěpánek, Starka, Kamiš – Stropek 2, Svoboda

CH: 3:4

Průběh:2:0, 2:1,7:1, 7:2, 8:2, 8:3, 10:3

R: Kolmann, Škuthan

Adamov B – Profi FP 4:3 (2:1)

G: Tyrpák 2, Machovec, Sládek – Nedvěd Vl. Kříž, Stropek

CH:7:3

Průběh:2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3

R: Ovčáček, Škuthan